PARAFIE

A


Augustów – Parafia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej

Augustów – Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego

Augustów – Parafia p.w. Serca Jezusowego

Augustów – Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela

Augustów – Parafia p.w. Świętej Rodziny

B


Bajtkowo – Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej

Bakałarzewo – Parafia p.w. św. Jakuba Apostoła

Banie Mazurskie – Parafia p.w. św. Anto niego Padewskiego

Baranowo – Parafia p.w. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

Bargłów Kościelny – Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego

Becajły – Parafia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej

Berżniki – Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

Biała Piska – Parafia p.w. św. Andrzeja Boboli

Białobrzegi – Ośrodek duszpasterski p.w. św. Siostry Faustyny

Borzymy – Parafia p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Budry – Parafia p.w. Trójcy Przenajświętszej

Bystry – Parafia p.w. św. Jadwigi Królowej

C


Chełchy – Parafia p.w. św. Brata Alberta Chmielewskiego

Cichy – Parafia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej

Cimochy – Parafia p.w. Matki Bożej Królowej Świata

D


Drygały – Parafia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej

Dubeninki – Parafia p.w. św. Andrzeja Boboli

E


Ełk – Parafia p.w. błog. Karoliny Kózkówny

Ełk – Parafia p.w. Chrystusa Sługi

Ełk – Parafia p.w. Ducha Świętego

Ełk – Parafia p.w. Najświętszego Serca Jezusowego

Ełk – Parafia p.w. Najświętszej Marii Panny Królowej Apostołów

Ełk – Parafia p.w. Opatrzności Bożej

Ełk – Parafia św. Jana Apostoła i Ewangelisty

Ełk – Parafia p.w. św. Jana Pawła II

Ełk – Parafia p.w. św. Rafała Kalinowskiego

Ełk – Parafia p.w. św. Tomasza Apostoła

Ełk – Parafia p.w. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika

F


Filipów – Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

G


Gąski – Parafia p.w. św. Antoniego Padewskiego

Gawrych Ruda – Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbe

Giby – Parafia p.w. św. Anny

Giżycko – Parafia p.w. św. Anny

Giżycko – Parafia p.w. św. Brunona

Giżycko – Parafia p.w. św. Kazimierza Królewicza

Giżycko – Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbe

Giżycko – Parafia wosjkowo-cywilna p.w. Ducha Św. Pociewszyciela

Górne – Parafia p.w. św. Antoniego Padewskiego

Gołdap – Parafia p.w. Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła

Gołdap  – Parafia p.w. św. Józefa Robotnika

Gołdap – Parafia p.w. św. Leona i św. Bonifacego

Grabnik – Parafia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej

Grabowo – Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej

J


Jaminy – Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła

Janówka – Parafia p.w. Zwiastowania Najświętszej Marii Panny

Jeleniowo – Parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Jeże – Parafia p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła

Judziki – Parafia p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła

K


Kaletnik – Parafia p.w. Ducha Świętego

Kalinowo – Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

Kamionki – Parafia p.w. św. Jana Kantego

Karolin – Parafia p.w. Świętej Rodziny

Klusy – Parafia p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

Kociołek Szlachecki – Parafia p.w. Matki Bożej Gietrzwałdzkiej

Kolnica – Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbe

Kosewo – Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbe

Kowale Oleckie – Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela

Krasnopol – Parafia p.w. Przemienienia Pańskiego

Krasnybór – Parafia p.w. Zwiastowania Najświętszej Marii Panny

Krulanki – Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

Kumielsk – Parafia p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny

Kuty – Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbe

L


Lipsk – Parafia p.w. Matki Bożej Anielskiej

M


Mikaszówka – Parafia p.w. św. Marii Magdaleny

Mikołajki – Parafia p.w.Matki Bożej Różańcowej

Mikołajki – Parafia p.w. św. Mikołaja

Miłki – Parafia p.w. św. Matki Bożej Królowej Polski

Monkinie – Parafia p.w. Matki Bożej Anielskiej

N


Nowa Wieś Ełcka – Parafia p.w. św. Józefa Rzemieślnika

O


Okartowo – Parafia p.w. św. Niepokalanego Poczęcia NMP

Olecko – Parafia p.w.Najświętszej Marii Panny Królowej Polski

Olecko – Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego

Olecko – Parafia p.w. Świętej Rodziny

Olecko – Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

Olszewo – Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego

Orzysz – Parafia p.w. Matki Bożej Szkaplerznej

Orzysz – Parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Orłowo – Parafia p.w. św. Kazimierza Królewicza

P


Pawłówka – Parafia p.w. Trójcy Przenajświętszej

Pisanica – Parafia p.w. Matki Bożej Królowej Polski

Pisz – Parafia p.w. Matki Miłosierdzia Ostrobramskiej

Pisz – Parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Pisz – Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela

Pisz – Parafia p.w. św. Józefa Oblubieńca NMP

Pozedrze – Parafia p.w. św. Stanisława Kostki

Prawdziska – Parafia p.w. św. Andrzeja Apostoła

Prostki – Parafia p.w. św. Antoniego Padewskiego

Pruska – Parafia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej

Puńsk – Parafia p.w. św. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

Przerośl – Parafia p.w. św. Narodzenia Najświętszej Marii Panny

R


Raczki – Parafia p.w. Trójcy Przenajświętszej

Radzieje – Parafia p.w. Chrystusa Króla

Rajgród – Parafia p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny

Regielnica – Parafia p.w. św. Józefa Oblubieńca NMP

Rożyńsk Wielki – Parafia p.w. Świętego Szczepana

Ruciane Nida – Parafia p.w. Matki Bożej Miłosierdzia

Ruciane Nida – Parafia p.w. Trójcy Świętej

Rutka Tartak – Parafia p.w. Matki Bożej Królowej Polski

Rydzewo – Parafia p.w. św. Wojciecha

Rydzewo Giżyckie – Parafia p.w. św. Andrzeja Boboli

Rygłówka – Parafia p.w. Przemienienia Pańskiego

Ryn – Parafia p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP

S


Sejny – Parafia p.w. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny

Skarżyn – Parafia p.w. Chrystusa Króla

Smolany – Parafia p.w. św. Izydora

Smolniki – Parafia p.w. św. Anny

Stare Juchy – Parafia p.w. Trójcy Przenajświętszej

Sterławki Wielkie – Parafia p.w. Opatrzności Bożej

Straduny – Parafia p.w. Matki Bożej Królowej Polski

Studzieniczna – Parafia p.w. Matki Bożej Szkaplerznej

Suwałki – Parafia p.w. Bożego Ciała

Suwałki – Parafia p.w. bł. Anieli Salawy

Suwałki – Parafia p.w. Chrystusa Króla

Suwałki – Parafia p.w. Matki Bożej Miłosierdzia

Suwałki – Parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Suwałki – Parafia p.w. św. Aleksandra

Suwałki – Parafia p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła

Suwałki – Parafia p.w. św. Brata Alberta

Suwałki – Parafia p.w. św. Kazimierza Królewicza

Suwałki – Parafia p.w. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika

Świętajno – Parafia p.w. Matki Bożej Szkaplerznej

Szarejki – Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej

Szczecinki – Parafia p.w. św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Szczepki – Parafia p.w. św. Józefa Oblubieńca NMP

Sztabin – Parafia p.w. św. Jakuba Apostoła

Szymonka – Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

T


Turośl – Parafia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej

U


Ukta – Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego

Użranki – Parafia p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła

W


Węgielszyn – Parafia p.w. św. Józefa

Węgorzewo – Parafia p.w. Dobrego Pastrzeba

Węgorzewo – Parafia p.w. Matki Bożej Fatimskiej

Węgorzewo – Parafia p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła

Wiartel – Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbe

Wieliczki – Parafia p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny

Wigry – Parafia p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP

Wilkasy – Parafia p.w. św. Rafała Kalinowskiego

Wiśnowo Ełckie – Parafia p.w. Matki Bożej Gromnicznej

Wiżajny – Parafia p.w. św. Teresy

Woźnice – Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Wydminy – Parafia p.w. Chrystusa Zbawiciela

Z


Zelki – Parafia p.w. Matki Bożej Gierzwałdzkiej

Ż


Żabin – Parafia p.w. Narodzenia NMP

Żarnowo – Parafia p.w. Narodzenia NMP

Żyliny – Parafia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej

Żytkiejmy – Parafia p.w. św. Michała Archanioła