SANKTUARIA MARYJNE

Matki Bożej Sejneńskiej w Sejnach (Figura koronowana 7 września 1975 r.)

Matki Bożej Fatimskiej w Katedrze w Ełku (Figura koronowana 6 czerwca 1991 r. w Olsztynie)

Sanktuarium Matki Bożej Studzieniczańskiej w Studzienicznej (Obraz koronowany 17 września 1995 r.)

Sanktuarium Matki Bożej Rajgrodzkiej w Rajgrodzie (Obraz koronowany 5 sierpnia 2000 r.)

Sanktuarium Matki Bożej Bazylianki w Lipsku (Obraz koronowany 2 sierpnia 2001 r.)

Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej Krasnoborskiej w Krasnymborze  (Obraz koronowany 8 września 2001 r.)

SANKTUARIA INNE

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Parafii Chrystusa Sługi w Ełku

Sanktuarium Podwyższenia Krzyża Świętego w Olecku

Sanktuarium św. Brunona w Giżycku

Sanktuarium Serca Jezusowego w Augustowie

Bazylika Mniejsza pw. Nawiedzenia NMP w Sejnach (1973)

Bazylika Mniejsza pw. Najśw. Serca Jezusowego w Augustowie (2001)

SANKTUARIA MARYJNE

Matki Bożej Sejneńskiej w Sejnach (Figura koronowana 7 września 1975 r.)

SANKTUARIA INNE

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Parafii Chrystusa Sługi w Ełku
Sanktuarium Podwyższenia Krzyża Świętego w Olecku
Sanktuarium św. Brunona w Giżycku